2020 Yılı Promosyon Ürünleri Modellerimiz

MEKECE PROMOSYON
“Powerbank Promosyon”
2 Yıl Garanti Mekece Promosyon Güvencesi

Günümüz ihtiyaçlarına uygun, teknoloji içerikli promosyon ürünü olan powerbank modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Powerbanklar kişiselleştirilmiş promosyon ürünü olarak kullanılabilmiktedir.

“USB Bellek Promosyon”
4GB, 8GB, 16GB ve 32GB Seçenekleri İle

Cebimizde taşıdığımız bir depolama alanı. Usb bellekler ilk günlerde bilgisayardan depolama yapabilme özelliklerine sahipken artık akıllı telefonlardan da dosya ve resim aktarımı yapılabilmekte. Uzun yıllardır tercih edilen etkili bir promosyon ürünü.

“Doğa Dostu Promosyon”
Geri Dönüşüm Malzemeleri İle Üretilen Dostu Ürünler

Geri dönüşüm malzemeleri ile üretilen doğa dostu promosyon ürünleri son zamanların etkili promosyonlarından. Sosyal sorumluluk projelerinizi desteklemek için eşsiz bir fırsat. Genel promosyon malzemeleri tercihlerinizde geniş kapsamlı bu projeye siz de destek olmak isteyebilirsiniz.

Aktif Kullanıma Uygun Promosyonlar

“Kullanışlı ve İlginç Promosyon Ürünleri”
Sıradan Olmayın, Fark Yaratın

Genel kullanım alanlarına uygun, etkileyici ve işe yarar ilginç promosyon ürünleri tercih ederik firmanıza farkındalık sağlayın. Gözler verdiğiniz bu eşantiyon ürününe takılı kalsın ve isminizin akılda kalmasını amaçlayın.

“Promosyon Anahtarlıklar”
Kullanışlı, Ufak ve Uyun Maliyetli Promosyon Ürünleri

Ceplerimizde taşıdığımız bir çok farklı metaryali bir arada tutmaya yarayan anahtarlık modellerimizi incelemenizi öneririz. Promosyon ürünleri arasında her bütçeye uygun maliyetli anahtarlık modelimiz mevcut. İlginç promosyon anahtarlık modelleri ile fark yaratın veya ucuz modeller ile daha çok kitleye ulaşın.

İsme Özel Promosyon Ürünleri

“İsme Özel Hazırlanabilen Kalem Setleri”
Kişiselleştirilmiş Promosyon Ürünleri Atılmaz

Gündelik kullanıma uygun promosyon ürünleri arasında yer alan kalem setlerinizi isme özel hazırlıyoruz. Hediye edeceğiniz kişinin verdiğiniz promosyon ürünü üzerindeki kendi isminin olması bu ürünü daha çok kullanımını sağlamak ve ismi yazılan şahsı onure etmek amaçlıdır. Diğer toplu promosyon ürünlerinden farkı, kişiye özel hazırlanabilme özelliğidir.

“Promosyon Metal Kalemler”
Promosyonun Olmazsa Olmazı Metal Kalem

Lazer markalama sistemi ile kalem üzerine yazılacak olan logo, firma ünvanı, web adresi gibi sizi anlatan tasarımlar kalem işlevini kaybetmen asla silinmez. Diğer muadillerine göre farklı dizaynlarda ve işlevsellikteki promosyon metal kalem bölümümüz; bizim ve sizin promosyon amaçlı dağıtımlarınızda olmazsa olmaz gözde ürünlerimizdendir. Kimin yazmaya ihtiyacı yok ki? Artık akıllı telefonlarınız bile bu promosyon ürünleri ile kullanabiliyorken, sunduğumuz fiyat avantajlarını ve etkili reklam argümanı olan metal kalem promosyon ürün yelpazemizi mutlaka inceleyin.

“Promosyon Plastik Kalemler”
Her Bütçeye Uygun Promosyon Plastik Kalem Modelleri

Artık reklam ürünü olmaktan ziyade temel ihtiyaç ve dağıtım alışkınlağı kazanmıştır bu promosyon ürünü. Plastik kalem promosyon ürünleri sayesinde hiç bir ziyaretinize eliniz boş gitmeyin. En küçük işletmeden en büyük kurumlara kadar neredeyse tüm sektörlerde promosyon plastik kalem alımı, dağıtımı ve kullanımı yapılmaktadır. Uygun bütçeli bir promosyon ürünü olan plastik kalemin bu kadar etkili bir reklam argümanı olmasındaki en büyük etken elden ele dolaşıyor olmasıdır. Düşünün bakalım şu an önünüzde duran plastik kalem sizin elinize veya masanıza nereden geldi? Yan masadan mı, uğradığınız bir arkadaşınızın kalemliğinden mi, gelen kargo paketini imzalamanız için kargo dağıtım elamanı mı uzatmıştı yoksa daha başka bir yerden mi geldi bu promosyon ürünü 🙂

Kurşun Kalem Promosyonları

“Promosyon Kurşun Kalemler”
Çizim ve Okul Promosyon Gereçleri Kurşun Kalemler

Okul ve kırtasiye malzemeleri de günümüzde promosyon amaçlı kullanılıyor. Yazdıklarımızı silebilmenin önemini bize hatırlatan kurşun kalem promosyon ürünleri öğrenci odaklı firmaların veya geleceğe yatırım yapmak isteyen özel işletmelerin vazgeçilmezi.

Kutulu Set Promosyonları

“Kutulu Promosyon Setleri”
Siz de Özel Müşterilerinize Güzel Setler Oluşturmak İsteyeceksiniz

Kalem setleri gibi kutulu vip setlerde isme özel hazırlanabilen vip promosyon ürünleri arasındadır. Kutu içerisindeki kullanılan tüm promosyon ürünlerine, hediye edeceğiniz kişin ismini veya firma bilgilerini lazer kazıma ile yazdırarak kendisine verdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz. Bayileriniz, tedarikçileriniz veya yüksek cirolu müşterileriniz vs. kategorize edip onlara daha anlamlı ve kaliteli promosyon ürünleri temin edebilmenize olanak sağlıyoruz.

Promosyon 2020 Tarihli Ajandalar

“Promosyon Tarihli Ajandalar”
Yılbaşı Ziyaretlerinin Vazgeçilmez Promosyon Ürünü Tarihli Ajanda Modelleri

Yılbaşı promosyon ürünlerinin 1 numarası. Tarihli Ajanda modelleri promosyon ürünleri kategorilerinin içinde en çok satanlar listesinin başında yer alır. Günümüz reklam argümanları teknolojik ürünlere doğru evrilse de not almayı ve tarihsel işlemleri atlamadan elimizin altında olmasına hep ihtiyacımız olmuştur. Telefonlar bozulur, bilgisayarlar çöker ama ajandalar bir odun ateşine maruz kalmadıkça veri kaybına uğramaz. Bu nedenle promosyon denince akla gelen ilk üründür.

Promosyon Tarihsiz Ajanda

“Promosyon Tarihsiz Ajandalar”
Yılın Her Dönemi Ajanda Dağıtmak mı İstiyorsunuz?

Ajandalar promosyon ürünleri içerisinde bu denli önemli kılan ticarette not tutmanın öneminden kaynaklanır. Tarihsiz ajandaların son dönemlerde tarihli ajandaların yerini alacak derecede tercih sebebi olmalarının en büyük nedeni kullanım sürelerinin 1 yıl ile sınırlı kalmamaları. Bu yıl verdiğiniz bir tarihsiz ajanda veya diğer adıyla defterlerin gelecek hükmü ve değeri ortadan kalkmıyor. Tarihsiz ajandaların cep, çanta ve masa üzeri kullanıma uygun boyutlardaki çeşitliliği önemli bir promosyon ürünü olmasının bir diğer sebebi.

“Promosyon Duvar Saatleri”
Duvara Markanızı Asın Zamanı Sizinle Takip Etsinler

Bu kategoride duvar aksesuarı olarak işlevsellik yönünden gayet kullanışlı promosyon duvar saatleri modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ofislerin ve odaların vazgeçilmez ürünüdür duvar saatleri. Promosyon ürünleri arasında gündemden hiç düşmez. Duvar saati seçiminde dikkat edilmesi gerek husus ise hediye edeceğiniz bu promosyon ürününün hali hazırda duvarda asılı muadilini aşağıya indirebilecek özelliklere ve dekoratifliğe sahip olabilme özelliğidir.

Mekece Promosyon olarak her amaca uygun promosyon malzemesi satışı yapmaktayız. Standartların dışına çıkmak farkınızı ortaya koyar. Hediye ettiğiniz promosyon ürünlerinin kalitesi işinize verdiğiniz önemi temsil eder. Unutmayın. Bütçeniz her ne olursa olsun rakiplerinizle aranızdaki farkı belirleyecek bir unsur muhakkak vardır. İşte biz bu farkı ortaya çıkarmak için ister butik promosyon ürünlerinde isterse toplu promosyon ürünlerinde fikirlerimizi sunar, projeler hazırlar, önerileriniz ve önümüze koyduğunuz argümanlarla bunları sizinle birlikte revize eder ve sonuca gideriz. Promosyon bir ihtiyaç ise biz bu ihitiyacınızı karşılamaya hazırız.

 

Tam 20 yıldır bize güvenen müşterilerimizi yarı yolda bırakmamaya ve kendilerine karşı mahcubiyet yaşamamaya gayret ediyoruz. Bu gayretimiz ve endişemiz sayesinde istikrarlı bir şekilde büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Promosyon ürünleri alanında bizi tercih ettiğiniz için, hizmetlerimizden faydalanamasanız dahi fikir ve görüşlerimize saygı duyduğunuz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.