2019 Model Plaket Modellerimizi Gördünüz mü ?

MEKECE PLAKET
“Kristal Cam Plaket”
Camın Su ve Taş İle Islah Edilmiş Hali

Kristal plaket imalatı yapan firmamız, tamamı el işçiliği ile işlenmiş cama taşlama ile şekil verir. Kenar parlaklığı ile cam plaket modellerimizi kristal plaket olarak vitrine çıkarır. Uv baskı teknolojisi ile plaket yazılarını kristal plaket üzerine baskı yapar ve sunuma hazır hale getirir.

“Kadife Kutlu Plaket”
Onure Etmenin En Etkili Yolu

Plaket törenlerinin, emeklilik, tayin, atama, bayi toplantılarının en vazgeçilmez ürünüdür kadife kutulu plaketler. Standart plaketler kategorimizden resimlerine plaket fiyatlarına ulaşabileceğiniz bu plaket modelleri, yıllar içinde hiç demode olmadı.

“Ahşap Plaketler”
Lazer Kazıma İle İşlenebilen Ahşap Plaket Modelleri

Standardın bir üst versiyonu olan ahşap plaket modellerimizde plaket yazılarını lazer kazıma ile işliyor daha doğrusu oyuyor ve lazer kazıma yapılan yazı içlerini altın sarısı boylarla kaplıyoruz. Ortaya çıkan plaket görselleri bu işin bir görsel sanat olduğunu bize hatırlatıyor.

“Vip Plaket Modelleri”
VIP Konuklara Elit Modeller

Yapacağınız etkinlikte veya gerçekleştireceğiniz ziyarette sunumu yapılacak plaket modelinin sönük kalmasını istemiyorsanız ziyaret etmeniz gereken plaket ketegorisi bölümlerimizden biridir. Elit plaket ürünleri ile farkındalık yaratın.

“Çinili Plaket”
Tamamı El Çizimi İznik Çini Karolu Plaket Modelleri

Plaket törenlerinin veya ziyaretlerde takdim edilen plaketlerin bir sınıflandırması muhakkak olur. Bu sınıfın şu an en tepe noktasında iznik çini atölyelerinde imal edilen ve tüm dünyanın ilgisini üzerinde bulunduran, Selçukluların göz bebeği, Osmanlının bu sanata önem verip zirveye taşıdığı, Selçuklu ve Osmanlı motifleriyle süslenmiş çini karolarının plaket ile bütünleşmiş halidir iznik çinili plaket modellerimiz. Plaket yazıları lazer kazıma ile gerçekleştirilip altın rengine boyandığında gözler bu plaket modelinden ayrılmaz. Kendi içinde de sınıflandırdığımız, her organizasyona ve sunuma uygun bu plaket modellerimizi gururla Türkiyenin ve dünyanın dört bir yanından gelen talepler doğrultusunda imal ediyoruz. Plaket imalatı bölümümüz kalitesinden ödün vermeden, sanata ve sanatçıya verdiği değerle müşterilerimize yeni plaket ürünleri tasarlamaya devam ediyor.

“Masa İsimliği Modelleri”
Ahşap ve Kristal Masa İsimliği Modelleri

Masanız üzerinde isminizin yazılı olduğu bir obje. Anı zamanda hayırlı olsun ziyaretlerinde elinizin boş gitmemesini sağlayan güzel bir hediyelik. Kalem, saat, kartvizitlik gibi kullanım rahatlığı sağlayan eklemelerle kendinize has bir masa isimliği modeli belirleyebilirsiniz.

BU KATEGORİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR BURAYA GELECEK.