2019 Yılı Nişan Ürünleri Kreasyonları

MEKECE SÖZ NİŞAN KONSEPT ÜRÜNLERİ
“Nişan Masası”
Tepsi, Damat Kahvesi, İsimlik, Vazo, Jardinyer, Şamdan vs vs

Nişan masası modellerimiz ihtiyacınıza göre size özel şekillenir. Set içinde kullanılan bir çok ürün isminize özel olduğu gibi tüm ürünlerde üzerlerindeki yazılardan süslemede kullanılan çiçek modeli ve rengine kadar tamamı sizin isteğinize ve zevkinize göre hazırlanır. Nişan tepsisi seçimi kadar kolay bir işlem bizim için nişan masası setinin hazırlanması.

Nişan Tepsisi Modelleri

“Nişan Tepsisi”
Nişan Ürünlerinin En Gözde Ürünü

Nişan ürünleri içinde en çok rağbet gören ürünüdür. İçinde kurdele ile birbirine bağlı alyans yüzüklerinin bulunduğu yüzük tepsisi veya söz tepsisi olarak da bilinir. Tepsinin, makasın ve yüzük yükselticiler itina ile süslendiği nişan tepsisi modellerini incelemek isteyeceğinizden eminiz.

Damat Kahvesi Fincan Takımı

“Damat Kahve Fincanı”
Tuzlu Kahve Değil Ballı Kahve İçirmeniz Temennisi İle

Halk tabiri ile Kız İsteme merasimlerinin vazgeçilmezi olmuştur damada tuzlu kahve ikram etmek. Günümüzde eğlence havasında geçen, damadın yaşadığı sitrese yenilerini eklemiş gelin adayları. Tuzlu kahveyi cazip bir damat kahve takımıyla sunarak aslında ona verdikleri değeri gösteriyorlar.

“Masa İsimliği”
Nişan Masası Üzerindeki Güzel Detay

Nişan masası hazırlığında kullanılan pleksi masa isimliği gelen davetlilerin isimlerinizi öğrenmesi ve sizinle iletişim kurarken rahat olmaları amacı gütmektedir. Nişan merasimlerinde arkasında fotoğraf çekilecek masanın üzerinde farklı bir obje olarak da çekilecek resimlerde güzel bir dekor amacı görür. İleride vitrinlerinizde bu isimlik modeli içinde muhakkak bir yer açmak isteyeceksiniz.

“Duvar Panosu”
Perde veya Duvar Dekor Olarak Kullanılan Aynalı Pleksiler

Nişan ürünleri artık 1-2 parça ile sınırlı kalmıyor. Biz Mekece ailesi olarak nişan organizasyonlarında kullanılan çok çeşitli parçaların daha çok isme ve kişiye özel tasarlanan parçalarının satışını yapıyoruz. Duvar Harf veya İsim Panoları da bu ürünler arasında. İsme özel kesim yapılı, sizin zevkinize göre süslenir.

“Kapı Süsü veya Karşılama Panoları”
İleride Evinizin Kapısına da Asmak İsteyeceksiniz.

Nişan günü veya söz günü eğer özel bir makanda ayaklı karşılama panosunda, ev ortamında yapılacaksa giriş kapısı üzerinde gelin ve damat adaylarının isimlerinin yazılı olduğu HOŞGELDİNİZ yazısıdır bu kategorideki ürünler. Evlendikten sonra çiftler rahatlıkla kendi evlerinde de bu modelleri kullanabilirler.

Nişan Masası Ürünleri Jardinyer Modelleri

“3lü Jardinyer”
Masada Pasta ve İkramlıkların Yeri Hazır

Nişan veya söz masası hazırlığında kullanılan jardinyer nişan ürünü 3 parçadan oluşmaktadır. Metal döküm üzerine ayna kesim ile imal edilen bu nişan malzemesi, nişan masası süslemesinde pasta ve yenilecek ikramlıkların bir çeşit yükseltisi konumunda kullanılır. Merasim sonrası evlerinizde masa veya konsol üstü dekoratif eşya olarak kullanabileceğiniz ayrıcalıklı bir üründür.

Nişan Masası Ürünleri Vazo Modelleri

“Nişan Masası Vazolar”
Cam ve Metal Dekoratif Çiçekli Vazo Modelleri

Nişan masalarının vazgeçilmez süsleme malzemesi çiçektir. Çiçekler nişan günü masa önünde, perde üzerinde, sandalyelerde vs vs aklınıza gelecek her ortamda kullanılır. Vazo çiçeklerin aranjman şekilde kullanılabileceği, onları derli toplu tutarak varklı ürünler yanında gösterişli bir şekilde duruşlarını sağlamak için kullanılır.

Nişan Masası Ürünleri Şamdan Modelleri

“Şamdan Modelleri”
Kristal ve Metal Dökümün Birleşimden Meydana Gelen Dekoratif Ürünler

Nişan masası veya söz masası hazırlıkları için kullanılan masa üstü dekoratif üründür. Şamdan aslında içinde mum yanan malzeme anlamına gelmesine karşın, bu göze hoş gelen dekoratif ürün çiçeklik olarak kullanılabilmektedir.

Nişan Masası Alternatif Ürünü Anı Defteri

“Pleksi veya Ahşap Kapaklı Süslemeli Anı Defterleri”
Gelen Konuklarınız Bu Güzel Günde Hislerini Sizlerle Paylaşıyor

Nişanda, sözde, mezuniyet kutlamasında, doğum günü partinizde gelen konukların o anki duygularını paylaşacakları ve sizlerin yıllarca muhafaza edeceği bu güzel ürüne siz de sahip olmayı düşünürseniz incelemeniz gereken linki yukarıda paylaştık.

BU ALANA NİŞAN ÜRÜNLERİ İLE ALAKALI GENEL BİR MAKALE HAZIRLIYORUZ.