2019 Yeni Kreasyon Davetiye Modelleri

MEKECE DAVETİYE
“Düğün Davetiyesi”
Baharı Anımsatan Davetiye Modelleri

 Doğanın şıklığını seçeceğiniz davetiyede uygulamak istemez misiniz? Farklı, canlı  ve kreatif desenlerde çiçek motifleri ile hazırlanan düğün davetiyesi modelleri, bu en mutlu gününüze renk katsın.

Düğün Davetiyesi 2

“Düğün Davetiyesi”
Sade ve Şık Modeller Tercih Edenlere

Kendilerine özgü sadelik ve şıklıkla sunulan vintage davetiye modelleri eskimeyen yeni modadır davetiye sektöründe. Çizgileri günümüze uyarlanmış davetiye modelleri içinde, sadelikten hoşlanan ama davetiyenin bir karakteri olmasını arzu eden çiftlerimiz için ideal seçimdir.

“Düğün Davetiyesi”
Özel Tasarım VIP Modeller

Davetiye alanında VIP modelleri yapmak ve tasarlamak biraz yorucudur. Kullanılan malzemelerin fiyatlarının yüksek olması bizim alım gücünü de düşünerek gerekli düzenlemeleri yapmamızı zorlaştırır.

“Düğün Davetiyesi”
Özel Lazer Kesim İle Sanatsal Davetiyeler

Lazer kesim teknolojimizi davetiye alanında da sıkça kullanıyoruz. Lazer kesim ile çeşitli desenlerde kesim yapılan davetiyeler, oluşan farklı motifler ile sıradan olmaktan çıkıyor ve göz alıyor.

“Düğün Davetiyesi”
Sanatsal Tablo Tadında Pastel Renkli Davetiyeler

Pastel renklerle boyanmış olan tabloları anımsatan bu davetiye modelimiz, çeşitli sokak çalışmaları ve manzara boyama tablolarından esinlenerek hazırlanmıştır. Çeşitli motiflerle hazırlanan davetiyeler size ve davetlilere farklı ve istemsiz neşe duygusu uyandırsın.

“Düğün Davetiyesi”
Hayatlarınızı Birbirinize Bağladığınız Gibi

Nişan ve düğün merasimlerinde farklı bir objedir kurdele. Yüzüklerin takılması merasiminde birbirine kurdele ile bağlı iki yüzük kesilir, gelin evden çıkarında beline kuşak niyetine 3 kez sarılıp düğümlenir vs vs. Davetiyelerde olmaması bizce sıkandal olurdu.

Düğün Davetiyesi 7

“Düğün Davetiyesi”
Biraz Eğlenceli, Biraz Farklı, Biraz Ondan Olmayan

İlginç davetiyeler kategorimizde karikatür tarzında, farklı mizah anlayışlarıyla veya sıradanlığın dışında tasarımlarla cıvıl modelleri hazırladık. Her şey farklı olma isteğiyle başladı.

“Düğün Davetiyesi”
Varak Yaldız Baskı Şıklığın Göstergesi

“Altın varak baskılı davetiye gönderdik, yine de gelmediniz.”

Bu sözü sanırım tam da bu davetiye modelleri için söylemişler. Geçmişten günümüze şıklığın göstergesidir varak baskı.

“Düğün Davetiyesi”
Davetiyeyi Basmak Bizden Bağlamak Sizden

Davetiye zarfını bağlamak davet edilecek yakının aile isminin yazılı olduğu etiketi zarfa tutturabilmek adına kullanılan hasır ip, aynı zamanda davetiye modellerine farklı bir hava da katmakta. Son yıllarda sıkça tercih edilen bir davetiye kreasyonu.

“Düğün Davetiyesi”
Her İşin Başı Bismillah

Dini motifler her alanda olduğu gibi davetiye modellerinde de bir zamanların modası. Günümüzde yere atılır endişesi ile pek tercih edilmeseler de, verilecek bu manevi değerli davetiyenin değerinin bilineceği noktasından emin olan çiftlerimiz için farklı modellerle hizmetinizdeyiz.

“Düğün Davetiyesi”
Geri Dönüşüm Ürünleri İle Kraft Zarf

Kraft zarflı davetiye modellerinde kullanılan zarf modeli geri dönüşüm malzemelerinden oluşturulan karton kağıt cinsinden yapılmıştır. Doğa dostu bu oluşumu modern tasarımlarla birleştirerek farklı davetiye çeşitleri hazırladık.

“Düğün Davetiyesi”
Kalite Detaylarda Gizlidir

Çeşitli davetiye modellerinde püskül detayını kullandık. Bu özelliğin özellikle aranılan bir terim halini alması nedeniyle bu davetiye kategorisini oluşturduk ve içine çeşitli kategorilerden derleme yaptık.

Ahşap Düğün Davetiyesi

“Ahşap Düğün Davetiyesi Modelleri”
Lazer Teknolojisi İle İşlenen Ahşabın Sanata Dönüşmüş Hali

Lüks davetiye sektörüne yeni bir tanım getirdik. Ahşap Davetiye ismini ve bu kategoride yaptığımız çalışmaların tamamını marka patent korumalarını aldık. Tüm dünyada ilgi göremeye başlayan bu akımın öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz.

BU ALANA MEKECE DAVETİYE İLE İLGİLİ BİR MAKALE HAZIRLIYORUZ.